Akademia młodych

 

DLA DZIECI W WIEKU WCZESNOSZKOLNYM (5-8 LAT)

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku wczesnoszkolnym (5-8 lat), które pragną rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Zajęcia prowadzone są pod kątem ogólnorozwojowym z podstawowymi elementami sztuk walki, tj. judo, boks czy karate, dzięki czemu nie będzie miejsca na nudę!

Dzieci w wieku wczesnoszkolnym są na etapie odkrywania siebie, swoich zainteresowań i własnego potencjału – również sportowego. Pragniemy dać młodym szeroki wachlarz możliwości, ogólną bazę składająca się z ćwiczeń ruchowych i umiejętności technicznych. Naszym celem jest zadbać o zdrowie dzieciaków przy dobrej zabawie, jednocześnie budując ich wiarę we własne możliwości.

Poznaj nas bardziej. Zobacz, kim są trenerzy.

 

DLA DZIECI STARSZYCH – POZIOM 2 (9-12 LAT)

Złoty wiek sportowy – zwany przez lekarzy i specjalistów złotym okresem motoryczności – to czas między 9. a 12. rokiem życia. Dziecko ma już opanowane wszystkie ruchy dorosłego człowieka i następuje okres optymalnego kształtowania motorycznego. I z tego założenia wychodzimy, tworząc program treningowy dla drugiego poziomu naszych podopiecznych.

Chcemy, aby podopieczni ASW byli sprawni, silni, wytrzymali i szybcy na lata, a nie tylko na chwilę, pod egzaminy czy testy. Do tego uczymy podstaw klasycznych sztuk walki jak boks, kickboxing i judo. W ramach wspierania i wzmacniania w dzieciach ducha rywalizacji organizujemy mini zawody w ringu bokserskim – oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa. Chcemy, żeby „nasze” dzieci potrafiły odnaleźć się w najbardziej stresowych sytuacjach.

Sprawdź nasz grafik. Zobacz, kiedy walczymy.

 


 

ROZWÓJ

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami sztuk walki.

 

ZABAWA

W judo, karate, czy boksie nie ma miejsca na nudę.

 

PEWNOŚĆ SIEBIE

Budujemy wiarę we własne możliwości.

 

ZDROWIE

Baza ćwiczeń ruchowych i umiejętności technicznych.