Boks

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH: POZIOM ZAAWANSOWANY I PODSTAWOWY

 

W walce niezwykle istotna jest pozycja bokserska, dlatego stawiamy na wyuczenie się poprawnych technicznie nawyków ruchowych oraz opanowanie prawidłowego ułożenia ciała. Wszystkie zajęcia odbywają się z naciskiem na zwiększenie świadomości ciała oraz budowanie wiary we własne siły.

Trenowaniem boksu zajmujemy się od ponad 7 lat, nieprzerwanie pod opieką i mentoringiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce – Ludwika Denderysa, trenera m.in Przemysława Salety, Agnieszki Rylik czy Wojciecha Bartnika. Organizujemy zgrupowania sportowe i sparingi dla klubowiczów. Chcemy, abyście na zajęciach nie tylko dużo się nauczyli, ale również porządnie odstresowali i aktywnie spędzili czas w świetnej atmosferze.

Zależy nam na poprawieniu Waszego zdrowia psychofizycznego, dlatego program ćwiczeń ułożony jest pod kątem problemów zdrowotnych XXI wieku, takich jak nadwaga, stres, schorzenia kręgosłupa i wady postawy. Kolejnym plusem tych zajęć jest zwiększenie świadomości ciała, budowanie wiary we własne siły i nauka technik, które przydadzą się w potencjalnych sytuacjach wymagających samoobrony.

 

 

 


 

WZMOCNIENIE CIAŁA

Poprawa kondycji i koordynacji ruchowej.

 

ZDROWIE PSYCHOFIZYCZNE

Program ułożony pod kątem radzenia sobie ze stresem.

 

NAUKA I UDOSKONALANIE

Techniczne umiejętności podstawą zdrowego treningu.

 

SAMOOBRONA

Wyuczone techniki mogą przydać się w sytuacjach kryzysowych.

 


 

POZIOM PODSTAWOWY

Zajęcia kierowane są do kobiet i mężczyzn pragnących nauczyć się klasycznego boksu. Stawiamy na wyuczenie się poprawnych nawyków ruchowych oraz opanowanie prawidłowego ułożenia ciała w pozycji bokserskiej, która jest niezmiernie istotna w walce. Wszystkie zajęcia odbywają się z naciskiem na kondycyjne i koordynacyjne wzmocnienie ciała.

POZIOM ŚREDNI

Rozwinięcie podstawowej techniki. Praca nad akcjami obronnymi i podstawowymi atakami. Zwiększenie możliwości kondycyjnych. Więcej pracy w parach, walki umowne, zadaniowe i luźne sparingi.

DLA ZAAWANSOWANYCH

Przygotowanie pod sparingi wewnątrz klubowe i walki na turniejach na terenie kraju. Maksymalizacja procesów treningowych, zaawansowana TECHNIKA I TAKTYKA walki. Dopasowanie taktyki walki do predyspozycji psychofizycznych i indywidualnych możliwości zawodnika – bo przecież każdy z nas jest inny i lubi co innego.

Sprawdź nasz grafik. Zobacz, kiedy walczymy