FAQ – najczęściej zadawane pytania

Zajęcia dla dzieci


Rodzic na pierwszych zajęciach

Pierwsze zajęcia dla rodziców i małych dzieci to zazwyczaj stresujące przeżycie. Nowe środowisko, rówieśnicy, zasady i pełno różnych bodźców. Do tego kontakt z trenerem i wysiłek fizyczny. Aby zmniejszyć uczucie dyskomfortu na pierwszych zajęciach z własnego doświadczenia polecamy:

1. Nie spóźnij się na pierwsze zajęcia. 10-15 min przed zajęciami spokojnie wystarczy na wszystkie czynności przedtreningowe.

2. Bądź obecny podczas całego treningu.

3. Wspieraj, dodawaj otuchy, motywuj, chwal. Niech dziecko wie, że jesteś razem z nim!

4. Nie ingeruj w pracę trenera. On wie, co chce osiągnąć i jak to z dzieci wydobyć.

5. Czas na rozmowę i inne formalności odnośnie Państwa pociech jest po treningu.

6. Odpowiedni strój na pierwsze zajęcia to dłuższe spodnie, krótka koszulka. Nie zapomnijcie też o wodzie do picia! Sala jest wyposażona w matę sportową, więc ćwiczymy na boso, albo w zmiennych skarpetkach.


Czy pierwszy trening jest za darmo?

Pierwsze zajęcia są u nas płatne jednorazowo 45 zł, jednak dopiero po treningu- jeśli dziecko nie zrezygnuje z niego w trakcie (w takim przypadku nie pobieramy opłaty). Taką opcję proponujemy Państwu, aby nie narażać Was na zbędne koszta. Z doświadczenia wiemy, że dla niektórych dzieci hałas, duża ilość bodźców i specyfika naszych zajęć może być stresująca, szczególnie kiedy jest to dla nich pierwszy kontakt z tego typu aktywnościami. Zdecydowanie częściej jednak młodzi są zdeterminowani oraz chętni do zabaw i interakcji z resztą grupy. W przypadku gdy zajęcia się spodobają i dziecko chce na nie uczęszczać regularnie, po pierwszym treningu należy wykupić miesięczny karnet, który wynosi 150 zł.


Czy muszę decydować się na treningi od razu?

Po pierwszych zajęciach należy zapłacić za jeden wykonany trening kwotę 45 zł. Zachęcamy do spokojnego przedyskutowania tej kwestii z dzieckiem w domu. Nie trzeba od razu decydować się na cały miesiąc i płacić z góry 150 zł. Na kolejnych zajęciach można dopłacić do karnetu resztę kwoty, czyli 105 zł.


Czy muszę informować o nieobecności dziecka na zajęciach?

Nie ma takiej potrzeby, ale oczywiście taka informacja jest mile widziana.


Czy można chodzić tylko raz w tygodniu?

Jak najbardziej, można (cennik). Jednak zastrzegamy, że w takim wypadku dziecko może uczyć się wolniej. Optymalna ilość zajęć sportowych dla najmłodszych dzieci to dwa razy w tygodniu.


Zaangażowanie rodziców i opiekunów podczas treningów.

Na pierwszym treningu obecność rodziców lub opiekunów jest bardzo ważna dla przyszłego adepta sztuk walki. Na kolejnych zajęciach jednak preferujemy, żeby poczekali Państwo poza salą ćwiczeń. Do dyspozycji na naszej sali jest bar, gdzie można usiąść i poczekać na dzieci. Ich postępy będzie można zobaczyć na miniturniejach i egzaminach końcoworocznych.


Zajęcia dla dorosłych


Czy dostępne są prysznice?

Tak. Zarówno męska, jak i damska szatnia są wyposażone w natryski i odpowiedni sanitariat.


Czy płacę przed czy po zajęciach?

Za trening płacimy przed wejściem 45 zł. Jeśli aktywność zaproponowana podczas zajęć sztuk walki się Państwu spodoba, należy dopłacić resztę do karnetu, który kosztuje 180 zł/mc. Pełen cennik dostępny w linku.


Czy akceptują Państwo karty Multisport?

Jak najbardziej. Akceptujemy kartę Multisport Plus, Multisport Classic oraz Multisport Kids. Z kart można korzystać w naszym obiekcie na wszystkich zajęciach GRUPOWYCH, bez żadnych dopłat i rezerwacji. Nie obejmują one jednak treningów indywidualnych. Kartę należy odbić w recepcji przed każdym treningiem. Proszę pamiętać aby mieć ze sobą do okazania ważny dokument tożsamości.


Co wziąć na pierwszy trening?

Przede wszystkim wygodny strój sportowy, butelkę wody niegazowanej i ręcznik. Sala jest wyposażona w matę sportową, więc ćwiczymy na niej na boso, w zmiennych skarpetkach lub jeśli już Państwo posiadacie buty do boksu/zapasów.