Trenerzy

Mariusz Ziółkowski

Boks, karate, muay thai, judo

Jest dyplomowanym nauczycielem wychowania fizycznego, instruktorem boksu, karate, muay thai oraz judo. Boksem zaczął się zajmować na studiach Akademii Wychowania Fizycznego pod okiem prof. Tadeusza Stefaniaka pod koniec lat 90. Startował na różnych zawodach bokserskich, kickbokserskich, karate itp.

Kiedy otworzył ASW, zaczął trenować adeptów boksu. Podczas budowania potęgi klubu przygotowywał uczestników do zawodów klubowych, które były organizowane na naszej sali treningowej. Przez wiele lat prowadzenia zajęć i organizacji Pierwszego Kroku Bokserskiego udało mu się przygotować ok. 100 ćwiczących tak, aby mogli sprawdzić się podczas pierwszych startów. Wyciągając bardzo dużo wiedzy i informacji z tych zawodów, podjął się wyzwania prowadzenia wąskiej grupy ćwiczących, przygotowujących się do startów na Mistrzostwach Polski i innych turniejach.

 

 


Kacper Ziółkowski

Boks, zajęcia dla dzieci

Dyplomowany Trener Przygotowania Motorycznego i Manager Sportu na Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2012 roku jest instruktorem boksu dla dorosłych i karate dla dzieci. Od najmłodszych lat pasjonuje się wieloma sportami ze szczególnym uwielbieniem sztuk walki, a przede wszystkim boksu. Nieustannie szkoli swoje umiejętności bokserskie i trenerskie pod okiem jednego z najlepszych polskich trenerów – Ludwika Denderysa.

Jego misją jest obalenie stereotypu, jakoby boks opierał się głównie na ataku. Jest to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu na świecie, która wymaga zarówno zdolności kondycyjnych i koordynacyjnych, jak również umiejętności analitycznych i wysokiej odporności psychicznej. Dzięki wysokim zdolnościom interpersonalnym oraz wnikliwej obserwacji, treningi Kacpra są dostosowane do poziomu i możliwości podopiecznych, a atmosfera panująca na zajęciach sprzyja rozwojowi i dobrej zabawie.

Jeśli chcecie poznać wszelkie tajniki boksu w tym taktykę i technikę walki, ale też gry psychologicznej, jaką jest pięściarstwo, to trafiliście do właściwej osoby.

 


Łukasz Kozioł

Boks, przygotowanie motoryczne

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – specjalizacja trener przygotowania motorycznego, instruktor boksu. Od dziecka związany ze sportem, bez którego nie wyobraża sobie codzienności.

Dzięki zdobytej wiedzy, podpartej renomowanymi kursami oraz pasji do sportu zadba nie tylko o poprawę Twoich zdolności technicznych z zakresu boksu ale i o parametry kondycyjne i koordynacyjne, pomoże Ci kształtować szybkość i siłę, oraz pokieruje Cię tak aby z treningu na trening rosła nie tylko Twoja wydolność ale i pewność siebie. Zindywidualizowane podejście do treningu gwarantuje dostosowanie go do Twoich aktualnych możliwości fizycznych. Podczas jednostki treningowej przejdziemy przez naukę technik bokserskich, tarczowania oraz ćwiczeń siłowo-kondycyjnych poprzedzone odpowiednią rozgrzewką.

Jako efekt uboczny: Zminimalizowanie negatywnych emocji – gwarantowane!