Trenerzy

Mariusz Ziółkowski

Boks, karate, muay thai, judo

Jest dyplomowanym nauczycielem wychowania fizycznego, instruktorem boksu, karate, muay thai oraz judo. Boksem zaczął się zajmować na studiach Akademii Wychowania Fizycznego pod okiem prof. Tadeusza Stefaniaka pod koniec lat 90. Startował na różnych zawodach bokserskich, kickbokserskich, karate itp.

Kiedy otworzył ASW, zaczął trenować adeptów boksu. Podczas budowania potęgi klubu przygotowywał uczestników do zawodów klubowych, które były organizowane na naszej sali treningowej. Przez wiele lat prowadzenia zajęć i organizacji Pierwszego Kroku Bokserskiego udało mu się przygotować ok. 100 ćwiczących tak, aby mogli sprawdzić się podczas pierwszych startów. Wyciągając bardzo dużo wiedzy i informacji z tych zawodów, podjął się wyzwania prowadzenia wąskiej grupy ćwiczących, przygotowujących się do startów na Mistrzostwach Polski i innych turniejach.

 

 


Kacper Ziółkowski

Boks, zajęcia dla dzieci

Dyplomowany Trener Przygotowania Motorycznego i Manager Sportu na Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2012 roku jest instruktorem boksu dla dorosłych i karate dla dzieci. Od najmłodszych lat pasjonuje się wieloma sportami ze szczególnym uwielbieniem sztuk walki, a przede wszystkim boksu. Nieustannie szkoli swoje umiejętności bokserskie i trenerskie pod okiem jednego z najlepszych polskich trenerów – Ludwika Denderysa.

Jego misją jest obalenie stereotypu, jakoby boks opierał się głównie na ataku. Jest to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu na świecie, która wymaga zarówno zdolności kondycyjnych i koordynacyjnych, jak również umiejętności analitycznych i wysokiej odporności psychicznej. Dzięki wysokim zdolnościom interpersonalnym oraz wnikliwej obserwacji, treningi Kacpra są dostosowane do poziomu i możliwości podopiecznych, a atmosfera panująca na zajęciach sprzyja rozwojowi i dobrej zabawie.

Jeśli chcecie poznać wszelkie tajniki boksu w tym taktykę i technikę walki, ale też gry psychologicznej, jaką jest pięściarstwo, to trafiliście do właściwej osoby.

 


Piotr Święcicki

Krav maga

Wspólnie z Makenem (dowódcą GROMU) był prekursorem systemu Krav Maga we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Od momentu założenia prowadzi najstarszą sekcję we Wrocławiu. Od 1997 roku jest instruktorem w zakresie bezpieczeństwa osobistego na rynku cywilnym. Uczestniczył w pierwszym międzynarodowym kursie instruktorów Krav Maga w Polsce. Jest absolwentem wydziału nauczycielskiego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Ze względu na swoje eksperckie umiejętności w zakresie techniki i taktyki interwencji oraz w zakresie organizacji i prowadzenia ochrony osobistej pracuje w służbie mundurowej jako Oficer Policji oraz szkoli Policję, Wojsko, Straż Graniczną, Straż Miejską, Służby Ochrony, Służby Ministerstw Sprawiedliwości. Stworzył wiele autorskich programów szkoleniowych dla grup środowiskowo-zawodowych.

Współpracował z największymi autorytetami Krav Maga z Izraela. Jest także instruktorem strzelectwa.