O nas

Akademia Sztuk Walki jest spełnionym marzeniem studentów wrocławskiego AWF-u – dzisiaj małżeństwa z długoletnim stażem i rodziców trójki dorosłych chłopaków. Chcieli stworzyć miejsce, które w swoim programie będzie łączyć wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek i stopień wtajemniczenia, ze sztukami walki.

Joanna i Mariusz Ziółkowscy są nie tylko założycielami ASW. Mariusz z pasją oddaje się sportom walki, dając niezły wycisk na zajęciach z boksu. Asia, mimo że nie prowadzi zajęć, aktywnie działa od strony administracyjnej oraz kieruje obozami sportowymi dla dzieci. Jednak nie daleko pada jabłko od jabłoni! Najstarszy syn – Kacper (również absolwent AWF-u) jest zapalonym trenerem boksu dla dorosłych i dla dzieci.

Ich mentorem i trenerem jest legenda polskiego boksu – Ludwik Denderys, bokser, olimpijczyk i główny trener kadry olimpijskiej Sydney 2000. W dzisiejszym świecie, gdzie nie sposób uchronić się od fake newsów (również sportowych), trenerzy przekażą Wam techniczne tajniki prawdziwej sztuki, jaką jest boks z czasów jego świetności. W ASW wracamy do korzeni, czyli do czasów Zbigniewa Pietrzykowskiego, Muhammada Aliego i Feliksa Stamma – twórcy polskiej szkoły boksu.

 

 


Czym się kierujemy?

 

TRADYCJA

Uczymy tajników klasycznej sztuki walki w duchu tradycji i szacunku do historii.

 

SIŁA

Wspieramy kondycję, prawidłowe nawyki i stawiamy na zdrowie psychofizyczne.

 

ROZWÓJ

Chcemy pokonywać Wasze słabości. Walczymy o pewność siebie i wiarę we własne możliwości.

 

RADOŚĆ

Z przyjemnością zaszczepimy w Was pasję do sportu i namówimy na dobrą zabawę.